с. Данилівка. Данилівський дитячий садок

Карантинні заходи

Дії у разі виявлення в групі дитини                 з ознаками хвороби

Вихователь: дистанційно (телефонним зв’язком) інформує завідувача та  медпрацівника.

Медпрацівник забирає дитину до ізолятора та        повідомляє заступнику з господарської частини про приміщення, яке необхідно дезінфікувати.

Дітей групи ізолюють (припиняється рух дітей по садку).

У разі потреби медпрацівник викликає швидку медичну допомогу.

Помічник вихователя: дезінфікує приміщення.

Завідувач: інформує батьків та РУО про виявлення дитини з ознаками хвороби, обмежує вхід до приміщення, де перебуває дитина із симптомами.

управління освіти інформує медичну установу, управління Держпродспоживслужби.

Вихователь проводить інструктаж з дітьми, та батьками, які контактували з дитиною з ознаками хвороби.

Діти з групи, де виявили дитину із симптомами, переходять на самоізоляцію до отримання результатів лабораторних досліджень.

Якщо лабораторні дослідженя не підтверджують  СOVID-19, діти повертаються на навчання.

Якщо лабораторні дослідженя підтверджують  COVID-19, діти переходять на дистанційне навчання на два тижні.